imprezy

Ślubowanie Pierwszoklasistów

dodano: 2012-09-07

Ślubowanie Pierwszoklasistów

3 września na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się najważniejsza uroczystość w życiu każdego ucznia ,,Ślubowanie klas pierwszych ?. Na buźkach dzieci malowało się ogromne przejęcie wywołane całym tym wydarzeniem. Osiemnastkowy narybek, przybyłych gości przywitała nie tylko dyrekcja szkoły, ale także ubiegłoroczni uczniowie klas III.

Byli wychowankowie nauczania zintegrowanego pod kierunkiem swoich byłych wychowawców przygotowali wspaniały montaż muzyczno- poetycki, który uświetnił i nadał należyty charakter temu dniu. Nie zabrakło też zapewnień o otoczeniu najmłodszych opieką przez starszych kolegów i koleżanki w każdej sytuacji -podczas zabawy i nauki. Przed ślubowaniem i pasowaniem na ucznia naszej szkoły Pierwszaki zostały sprawdzone ,czy znają zasady dobrego zachowania w szkole .Wysłuchały rad starszych uczniów i udzieliły odpowiedzi na szereg pytań dotyczących właściwego postępowania na terenie swojej już Osiemnastki. Po tym fakcie nastąpił wyczekiwany moment ? dzieci przystąpiły do ślubowania i następnie zostały pasowane przez dyrekcję na ucznia . Po złożeniu Pierwszakom życzeń ,,by sukcesy gościły w zeszytach i dzienniczku u wszystkich dzieci, bez wyjątku od poniedziałku do piątku? nasz nowy nabytek i ich rodzice wraz z wychowawcą udali się z do swoich klas.

Czekamy na wasze szkolne sukcesy i życzymy wiele radości z bycia uczniem!!!!

Opracowała: Iwona Jóżwicka