Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

imprezy

show_about_UK

dodano: 2013-06-23


opracowała: Renata Woldan

?Show about the UK? - podsumowanie trzyletniej innowacji kulturowej z języka angielskiego

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie podsumowujące 3-letnia innowację z języka angielskiego dotyczącą zagadnień kultury Wielkiej Brytanii. Przedstawienie będzie milo miejsce w naszej szkole w dniu 28 czerwca o godzinie 11.00.

Przedstawienie ?Show about the UK? w reżyserii Renaty Woldan to podsumowanie trzyletniej innowacji kulturowej z języka angielskiego.
?Show about the UK? to realistyczny spektakl przedstawiający najważniejsze elementy związane ze Zjednoczonym Królestwem. Przedstawienie przenosi widza do Szkocji, Anglii, Walii oraz Irlandii. Przybliża prawdziwą brytyjską atmosferę, ukazuje najważniejsze miejsca związane z Wielką Brytanią oraz jej wpływ na życie Brytyjczyków. Dzięki młodym aktorom, uczestniczącym w realizowanej innowacji kulturowej z języka angielskiego, spektakl przedstawia świat innego społeczeństwa widziany oczami dziecka. ?Show about the UK? to unikalna szansa na poznanie wielu ciekawych i interesujących faktów dotyczących Zjednoczonego Królestwa w brawurowym wykonaniu.

Reżyseria: Renata Woldan
Scenariusz: Renata Woldan
Scenografia: Magdalena Regulińska, Jelena Simić
Muzyka: Queen, The Beetles
Obsada: Uczniowie kl. III a i III b: Adamska Zuzanna, Albinowska-Mochol Laura, Albinowski-Mochol Alan, Bieliński Jakub, Chłopkowiak Maja, Deręgowska Emilia, Durzyńska Maria, Filipkowski Aleksy, Głodowska Aleksandra, Jagielska Jagoda, Karpińska Natalia, Kołodziejska Martyna, Krakowiak Mateusz, Kujtkowski Wiktor, Kwasiborska Aleksandra, Łukaszewska Maja, Mrowiński Kuba, Rudzki Maciej, Rybacka Weronika, Sawa Zuzanna, Śnieć Kacper, Wiśniewski Kacper, Żółtowska Natalia, Bartosiak Zuzanna, Błaszczak Weronika, Boros Małgorzata, Cegliński Jakub, Cieszkowska Oliwia, Dzięgielewski Kacper, Ejman Karolina, Gajewska Natalia, Glubka Igor, Grzegrzółka Adam, Grzegrzółka Oliwia, Gutowska Blanca, Jankowski Adam, Kacperowski Mateusz, Kierczak Aleksandra, Kosow Weronika, Kotulska Laura, Krawczyk Julia, Leśniewski Igor, Nowicka Małgorzata, Popielska Katarzyna, Stępień Matylda

Język spektaklu: angielski