serfowanie_1

dodano: 2017-09-28

Uczniowie z klasy IV już "Serfowali bezpiecznie"

Ile lat ma 14-letni Maciek? Co to jest cyberprzemoc? Kto to jest stalker?

Na te i wiele innych pytań dostali odpowiedź uczniowie z IV d podczas zajęć w ramach kampanii "Serfuję bezpiecznie". Dzieci dowiedziały się jakie zagrożenia płyną z korzystania z Internetu, jak chronić swoje dane osobowe oraz jak zainstalować programy antywirusowe. Ciekawa prezentacja multimedialna i scenki w wykonaniu organizatorów zwiększyły ich wiedzę na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się w wirtualnym świecie.

Kolejny etap kampanii to gra miejska, która odbędzie się 30 września na terenie miasta Płocka. Naszą szkołę reprezentować będą dwie pięcioosobowe drużyny uczniów z klas IV.