sala_sensoryczna_13

dodano: 2013-09-17

opracowała: Magdalena Regulińska

Oficjalne otwarcie pierwszego projektu

zrealizowanego z Budżetu Obywatelskiego!!!

W dniu 12.09.2013 roku około godziny 8:15 oficjalnie otwarto salę do zajęć integracji sensorycznej. Na otwarciu obecni byli: pan prezydent ? Andrzej Nowakowski, , dyrektor szkoły ? Jarosław Kalaszczyński, nauczyciele ? terapeuci, dzieci. Nauczycielki wraz z dziećmi pokazały zastosowanie urządzeń, które znajdują się w sali, a także opisały w jaki sposób wpływa integracja sensoryczna na ich rozwój. Od dnia dzisiejszego, uczniowie mający zalecenia uczestnictwa w terapii integracji sensorycznej naszej szkoły będą uczestniczyć w tychże zajęciach.

Poniżej proponujemy linki do artykułów prasowych na temat sali:
portal Płock
Gazeta Wyborcza