rzepka_18

dodano: 2018-06-18

Czytać wypada, czyli książek parada

Dnia 6 czerwca uczniowie z klasy Ic, Ib i VIIc oraz ich nauczyciele wzięli udział w wielkiej płockiej akcji czytania dzieciom ph. Czytać wypada, czyli książek parada w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Na Rynku Starego Miasta Przeczytaliśmy wspólnie "Rzepkę" Juliana Tuwima wraz z Prezydentem Miasta Płocka Andrzejem Nowakowskim oraz jednym z aktorów płockiej sceny Mariuszem Pogonowskim. Pogoda dopisała, więc wszyscy z radością uczestniczyli w biciu rekordu w głośnym czytaniu z 2017r, którego tym razem nie udało się pobić. Nie mniej dobre humory i radość wspólnego czytania oraz zabawy udzieliła się wszystkim.