Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

dodano: 2022-12-16

W dniu 14.12.2022 nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Odkryj z nami Płock", którego organizatorem była Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka. Praca plastyczna, którą wykonał uczeń klasy 3B Marcel Opolski zachęcony przez wychowawczynię Ewa Kowalik została zakwalifikowana do grona laureatów tegorocznej edycji i ozdobi płocki kalendarz na rok 2023. Jesteśmy mega dumni z osiągnięcia Marcela, który swoją pracą rozsławi naszą szkołę - SP 18. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu przez Prezydenta Miasta Płocka Pana Andrzeja Nowakowskiego odbędzie się dniu 21 grudnia.