#przerwanaczytanie

dodano: 2023-10-20

18 października 2023 roku już kolejny raz w Naszej szkole została przeprowadzona ogólnopolska akcja "Przerwa na czytanie". Jej celem jest promocja czytelnictwa, integracja środowiska lokalnego oraz zachęcanie słuchaczy do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu.

w akcję zaangażowali się wszyscy pracownicy szkoły, a uczniowie zaprezentowali swoje ulubione książki i wykonali plakaty. Niektórzy nawet przyszli przebrani za postać z lektury. Dzięki tej akcji dowiedzieliśmy się, że ulubiona książka pani Dyrektor Uli Pankowskiej to "Dzieci z Bullerbyn". Jest to lektura do której zawsze powraca z sentymentem.

Dziękujemy wszystkim bardzo gorąco za aktywny udział w tej ważnej i potrzebnej akcji.

nauczyciele bibliotekarze