Polska Stolica Recyklingu

dodano: 2022-11-25

W dniach 27 - 18 listopada  nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim programie  – ,,Polska Stolica Recyklingu”. Celem programu  było propagowanie wiedzy na temat konieczności właściwej segregacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ze względu na niebezpieczne substancje zawarte w zużytym sprzęcie elektrycznym.

Akcja przebiegała w dwóch etapach.

Pierwszym etapem był przeprowadzona przez klasę 5 D pikieta, mająca na celu zachęcenie do prawidłowej segregacji elektroodpadów z wykorzystaniem czerwonego pojemnika.

Drugi etap polegał na zbiórce zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego, baterii.

Wszystkim zaangażowanym w program uczniom, rodzicom, nauczycielom i sympatykom naszej szkoły  dziękujemy za wsparcie w programie.