Podsumowanie Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

dodano: 2023-06-07

06 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyło się  podsumowanie XXVII edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej. Podczas części oficjalnej Prezydent Miasta Płocka wyraził słowa uznania wobec młodych ludzi, którzy są ambitni, pragną rozwijać swoje horyzonty myślowe,
a nauka jest dla nich prawdziwą przyjemnością. Pan Andrzej Nowakowski podziękował również rodzicom i nauczycielom za wspieranie młodych talentów. Potem laureatom konkursów uroczyście wręczono dyplomy, puchary oraz nagrody książkowe. Wszyscy zgromadzeni podziwiali przedstawienie teatralne poświęcone Marii Skłodowskiej – Curie oraz występy taneczne i wokalne uczniów.

W XXVII edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej uczniowie „Osiemnastki” odnieśli następujące sukcesy:

Konkurs z języka polskiego kl. 5.

• Indywidualnie: Michał Czajkowski  2 miejsce ,
  • Drużynowo 2 miejsce: Michał Czajkowski, Wiktor Kotarski, Bartosz Lewandowski

Konkurs z matematyki kl. 5.

• Drużynowo 3 miejsce: Michał Czajkowski, Wiktor Kotarski, Victoria Zhovtonoh

Konkurs z matematyki kl. 6.

• Drużynowo 3 miejsce: Hubert Gardziński, Aleksander Stefański, Amelia Zawodniak

Serdecznie gratulujemy!