Aktualności

pływanie_14

dodano: 2014-06-17

Mistrzostwa klas III Szkół Podstawowych w pływaniu

W dniu 6 czerwca 2014r. na Pływalni Miejskiej ?Podolanka? odbyły się Mistrzostwa klas III Szkół Podstawowych w pływaniu. Szkołę Podstawową nr 18 w Płocku reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna w składzie: Kotarska Izabela, Maruszewska Klaudia. Mrozińska Aleksandra, Popielska Małgorzata, Rutkowska Gabriela, Biernacki Hubert, Krzeszewski Mikołaj, Olszewski Arkadiusz, Sieradzki Alan i Witecki Maciej.

Uczniowie drużynowo w sztafecie 10 razy 25m uzyskali czas 3min 52s zdobyli puchar i zajęli III miejsce wśród płockich szkół.

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej Mistrzostwa wygrał, a tym samym zajął I miejsce i zdobył złoty medal uczeń kl.IIIa SP 18 - Maciej Witecki, zaś II miejsce i srebrny medal zdobył też uczeń kl. IIIa SP18 ? Alan Sieradzki.