Płockie Talenty

dodano: 2022-09-22

"Edukacja to najpotężniejsza broń jakiej możesz użyć , aby zmieniać świat" -  tak rozpoczął się list gratulacyjny  Prezydenta Miasta Płocka dla tych, którzy otrzymali stypendium "Płockie Talenty". W tym roku to stypendium otrzymało w naszej szkole  trzech uczniów:   finalista  Konkursu Matematycznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty, finalista  Konkursu Biologicznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty i  uczeń, który uzyskał bardzo wysoki  wynik na egzaminie klas ósmych. Gratulujemy naszym uczniom  za znaczące osiągnięcia edukacyjne oraz nauczycielom, którzy towarzyszyli im i wspierali w rozwijaniu swoich talentów.