Płock czyta Małemu Misiowi

dodano: 2024-04-26

Klasa IIb brała udział w projekcie „Płock czyta Małemu Misiowi.”Dzieci z klasy 2b wykonały misia Maksia, który wraz ze swoim dziennikiem wyruszył w podróż do innych placówek w Płocku. Dzieci czytały mu bajki, opowiadania, wierszyki o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Miś Maksio wrócił do nas oczytany i szczęśliwy. Uczniowie podczas projektu utrwalili wiedzę dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drodze. 24 kwietnia 2024 roku w Miejskim Przedszkolu nr 14 odbyło się uroczyste zakończenie projektu. Zaproszeni przedstawiciele grup biorących udział w projekcie obejrzeli przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków oraz otrzymali upominki.