piosenka_ekologiczna

dodano: 2018-06-05

Konkurs Piosenki Ekologiczno - Turystycznej

W dniu 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 17 w Płocku odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczno – Turystycznej „Na Majówkę”. Można było usłyszeć piosenki o tematyce turystycznej, szantowej i przyrodniczo-ekologicznej. Reprezentanci z naszej szkoły mięli okazję zaprezentować piosenki chwalące walory polskiej turystyki krajoznawczej i wypoczynkowej. Pola Juniewicz, Nikola Juniewicz, Aleksandra Bronikowska, Katarzyna Szparadowska zespołowo wyśpiewały II miejsce piosenką pt. „Rajdowe buty”, natomiast Lena Śmiechowska dostała wyróżnienie za wykonanie piosenki zatytułowanej „Bieszczadzki trakt”. Gratulujemy!