XI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej ''SONG''

dodano: 2013-03-19

XI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej ''SONG''

14 marca w Szkole Podstawowej nr 22 odbył się XI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej ''SONG'' dla klas IV-VI. Każdy uczestnik konkursu musiał przygotować dwie piosenki w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Aleksandra Cichocka z klasy VI a oraz Oliwia Krawczyk z klasy VI b. Jury przyznało II miejsce Aleksandrze Cichockiej  za piękne wykonanie piosenki pt. ''Satellite" oraz "Can't fight the moonlight". Natomiast Oliwia Krawczyk zdobyła aż dwie nagrody - wyróżnienie za interpretację muzyczną i III miejsce za piosenkę pt. "Slow it down" oraz "The winner takes it all". Serdecznie gratulujemy!