piknik rodzinny 15

dodano: 2015-07-04

Opracowała: Iwona Jóźwicka

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny w Osiemnastce ,który właśnie się zakończył można udać za bardzo udany. Ta cykliczna impreza, której celem jest integracja szkoły ( nauczycieli, uczniów i ich rodziców/opiekunów prawnych, Rady Rodziców) ze środowiskiem lokalnym pokazała, że można się wspaniale zorganizować i bawić .Na przygotowanych stoiskach znalazły się domowe przetwory: masło, smalec, dżemy ,domowe wypieki: ciasta, ciasteczka, pizzerki, rękodzieło: bransoletki, wisiorki, kolczyki oraz różne drobiazgi ofiarowane przez rodziców i dzieci. Wśród zaproszonych gości było Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami O/Płock, które też miało swoje stoisko z ulotkami i fotografiami zwierząt do pilnej adopcji, WOPR, który przypominał o bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą, ratowaniu i udzielaniu pierwszej pomocy ofiarom utonięć, Straż Pożarna i grupa taneczna Break Loose. Na scenie wystąpił szkolny chór .

Wielką, wielką atrakcją dnia był występ Joanny Stanowskiej ze swoimi artystami-Jo Art Schow- slalom małych kucyków-chłopczyków i dziewczynek, wyścigi w mediolańskich galotach ( oj działo się działo),kowbojskie zabawy z kapeluszem dla starych i młodych ( po tej zabawie poległy misterne wypracowane fryzury na głowach pań), różne sztuczki kuglarskie-żonglowanie, kręcenie talerzami na kijku itp. Radosne okrzyki i uśmiechy towarzyszyły wszystkim. Nie zabrakło też salonów piękności-malowania paznokci, twarzy i czego tam sobie każdy zażyczył. Gwożdziem programu była też oczywiście licytacja ofiarowanych rzeczy. Sponsorzy imprezy to- POKOiS, który przekazał karnety na festiwal Reggaeland 2015 i Drift Masters, Wisła Płock Piłka Nożna ( koszulki),Wisła Płock Piłka Ręczna, Beautiqa Salon Zdrowia i Urody oraz Rodzice ( p. Soczewka przekazał swoje oryginalne szaliki piłkarskie ).Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy!!!!!!!!!!!Bez Waszej pomocy drodzy Rodzice ta nasza wspólna zabawa byłaby niemożliwa-jeszcze raz dziękujemy!!