Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny w „Elektryku”

dodano: 2024-03-22

Kto z nas nie potrzebował choćby raz pomocy elektryka, mechanika, informatyka? Oczywiście, że każdy! Dlatego 8c wzięła udział w Pierwszym Dniu Wiosny zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Curie-Skłodowskiej. Nasi uczniowie mieli możliwość zwiedzenia „Elektryka” łącznie z warsztatami oraz zapoznania się z ofertą dla przyszłorocznych „pierwszaków”. Już wiemy, że nie zabraknie nam w przyszłości ani programistów, automatyków, informatyków, elektryków ani techników pojazdów! 😊