piekne_czytanie_14

dodano: 2014-05-06

Międzyszkolny konkurs pięknego czytania po angielsku

Dnia 9 kwietnia b.r. w naszej szkole miała miejsce druga edycja Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania po Angielsku dla uczniów klas IV - V. Tak jak w roku ubiegłym konkurs został objęty patronatem naukowym przez Wydział Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. W konkursie wzięło udział 17 uczniów ze szkół podstawowych: SP 6, 18, 21 oraz SP Profesor. W jury konkursu zasiedli: mgr Beata Korzeniak - PWSZ, mgr Marcin Jaroszewski - PWSZ, pani Jowita Prażyńska - Pearson Longman oraz studenci filologii angielskiej z PWSZ.

Nagrodzeni uczniowie:

klasy IV:

I m-ce Zaborowski Krystian, SP 21

II m-ce Prusałowicz Tomasz, SP 18

III m-ce Polok Miłosz, SP Profesor

Wyróżnienia:

Dużyńska Maria, SP 18

Jagielska Jagoda, SP 18

Klasy V:

I m-ce Żukowska Dąbrówka, SP 21

II m-ce Petryczko Kacper, SP Profesor

III m-ce Jasińska Julia, SP 21

Gratulujemy Wszystkim Uczestnikom i życzymy wiele "Sukcesów Językowych". Dziękujemy także nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu. Organizatorzy.