Pasowanie na czytelnika

dodano: 2018-02-14

Pasowanie na czytelnika

Dnia 1 lutego 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się Pasowanie na czytelnika . W uroczystości wzięli udział uczniowie  klas Ia, Ib i Ic. Część artystyczną przygotowały dziewczęta  należące do Koła Przyjaciół Książki. Uczennice z klas VI c i VII c, zgodnie z tytułem scenariusza, wprowadziły przyszłych czytelników w "Zaczarowany świat bajek". Dzieci złożyły przyrzeczenie w obecności pani  wicedyrektor Beaty Iwińskiej - Samelskiej. Uroczystość wywarła  wrażenie na pierwszoklasistach, którzy uczestniczyli w niej z dużym  zaangażowaniem.
{gallery}images/fotki/2017-2018/pasowanie_17{/gallery}