Osiemnastka to szkoła z pasją!

dodano: 2024-02-15

Przekonali się o tym w ostatni wtorek 13 lutego wszyscy odwiedzający nas  - przedszkolaki i ich rodzice. Dzień Otwarty rozpoczęły Pani Dyrektor Urszula Pankowska oraz Dyrektor klas I – III Magdalena Rogozińska witając wszystkich bardzo serdecznie i przedstawiając wychowawczynie przyszłych pierwszoklasistów.

Na naszych milusińskich czekały takie atrakcje jak: przedstawienie i koncert przygotowane przez starszych kolegów i koleżanki, film promujący z udziałem naszych uczniów, zwiedzanie szkoły z mapką atrakcji. Były również zajęcia kreatywne w bibliotece szkolnej, doświadczenia chemiczne i stacja ekolog – biolog, wspólna zabawa ze starszymi kolegami na torach przeszkód, interaktywne gry na tabletach i Google VR w klasach. Największą jednak atrakcją okazały się fotobudki z maskami karnawałowymi, sala integracji sensorycznej, zajęcia z języka obcego na wesoło jak również nowoczesne pomoce dydaktyczne, jak m.in. magiczny dywan, który skradł serca dzieci.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców  - był to mile spędzony czas.

Do zobaczenia we wrześniu!