Niezwykłe przedstawienie

dodano: 2023-09-15

Już na początku roku szkolnego uczniowie z klas I-III udali się na niezwykłe przedstawienie  pt. „Pan Niezwykły”. Był to bardzo pouczający musical, podejmujący temat zagrożeń czyhających na młodych ludzi w sieci.

Uczniowie wraz z aktorami przenieśli się do wirtualnego świata pełnego zagrożeń. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy  bohaterki Klary, która przez samotność i brak zainteresowania najbliższych znalazła się w internetowej, niebezpiecznej przestrzeni Pana Niezwykłego .

Musical zrobił ogromne wrażenie zarówno na uczniach jak i na nauczycielach. Wszystkim bardzo podobała się nowoczesna  scenografia, przepiękna muzyka oraz śpiew i taniec młodych aktorów. Najważniejsze jednak było przesłanie spektaklu, że alternatywą dla siedzenia przed komputerem czy telefonem jest spędzenie czasu  z najbliższymi.