Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Niezapomniane emocje w Mandorii

dodano: 2023-10-27

W zeszłym tygodniu uczniowie z klas: 5a, 6b, 6c, 6d, 8a wraz z opiekunami udali się do Mandorii.
W fascynującym parku rozrywki wszyscy zapomnieli o szkolnej rzeczywistości i przenieśli się
do kolorowego świata ekscytującej zabawy. Moc atrakcji naprawdę zawróciła w głowach uczestnikom wycieczki. Jazda szybkimi roller – coasterami, wirowanie w olbrzymim okręcie, kręcenie się na różnorodnych karuzelach , błądzenie po gigantycznym lustrzanym labiryncie, wyścigi na zjeżdżalniach, czy obracanie się w przezabawnej ruchomej ławce, wyzwalały radość i uśmiech na dziecięcych twarzach. W strefie gastronomicznej uczniowie zjedli posiłek, żeby uzupełnić energię,
a potem udali się na warsztaty „Poszukiwacze minerałów”. Wszyscy zgodnie uznali, że wycieczkę do Mandorii, przepełnioną pozytywnym szaleństwem, długo będziemy wspominać.