Nasza szkoła otrzymała wsparcie

dodano: 2024-06-20

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku nasza szkoła otrzymała wsparcie w wysokości 15 000zł w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

Program ma na celu wzbogacenie księgozbioru biblioteki szkolnej, w szczególności o nowości wydawnicze i lektury, promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zakup elementów wyposażenia biblioteki.

Dzięki dofinansowaniu do końca bieżącego roku do biblioteki trafi wiele książek poszukiwanych przez naszych czytelników!

Serdecznie zapraszamy uczniów i społeczność szkolną do korzystania z naszych zbiorów w nowym roku szkolnym!

*12 000zł to rządowe wsparcie, a 3000zł to wkład własny organu prowadzącego.