Najpiękniejsza Tumska Choinka 2022 roku

dodano: 2022-12-07

Tumską choinkę ubierała w tym roku klasa Vc z opiekunami, panią Martą Lewandowską i Katarzyną Czwartek.

Dekoracje wykonali uczniowie wszystkich klas IV- VII na lekcjach techniki i plastyki.

Efekt końcowy? Sami oceńcie!!!

Zdjęcia udekorowanych choinek zostaną umieszczone na stronie Starówka Płock na Facebooku.

W dniach od 9 do 20 grudnia 2022 r. do godz. 12.00 na profilu Starówka Płock, będzie można głosować na zdjęcia udekorowanych Prac konkursowych, poprzez pozostawienie pod zdjęciem choinki "like".

Informacje o wynikach Konkursu zostaną opublikowane na ww profilu.

Naszym zdaniem Królowa Tumskiej Choinki jest tylko jedna :)

Jeżeli jesteście tego samego zdania co my, głosujcie na choinkę klasy Vc.

Bardzo prosimy o odwiedzenie strony i pozostawienie "łapki" pod zdjęciem naszej choinki.

Uczniowie klasy Vc

Katarzyna Czwartek