Najpiękniejsza dekoracja klasowa - Boże Narodzenie 2021

dodano: 2021-12-20

Konkurs "Najpiękniejsza dekoracja klasowa - Boże Narodzenie 2021"

W powietrzu unosi się atmosfer świąt... z utęsknieniem czekamy na odpoczynek, spotkania z rodziną i prezenty. W naszej szkole również udziela się wszystkim świąteczny klimat. Wszystko za sprawą konkursu "Najpiękniejsza dekoracja klasowa - Boże Narodzenie 2021" , który ogłosił Samorząd Uczniowski.

Przeprowadzenie konkursu było możliwe dzięki ogromnemu wsparciu Rady Mieszkańców Osiedla Skarpa, która sponsorowała zakup materiałów papierniczych i dekoracyjnych wykorzystanych w dekorowaniu naszej szkoły.

Wszystkie klasy 1-8 wzięły udział w konkursie. Jury wyłoniło następujące nagrody dla sal lekcyjnych:

w klasach 1- 3

I miejsce sala nr 10 i nr 41

II miejsce sala nr 67 i nr 38

III miejsce sala nr 70

w klasach 4-8

I miejsce -sala nr 30

II miejsce - sala 36

III miejsce - sala nr 64

Wyróżnienia otrzymały - sale numer 3, 37, 63.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.