Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Nadszedł czas rozstania...

dodano: 2024-06-21

Drodzy Ósmoklasiści!

Nadszedł czas rozstania.. wydaje się, że tak niedawno pierwszy raz przekraczaliście próg naszej szkoły, trzymając kurczowo mamę lub tatę za rękę. Jeszcze niedawno biegaliście po korytarzach „produkując” decybele hałasu..

A teraz nastaje chwila wyciszenia i pożegnania z kolegami, koleżankami, nauczycielami, wychowawcami.. W tym pożegnaniu jest smutek, kryje się wzruszenie, ale i nadzieja, że dacie sobie radę i zrealizujecie swoje marzenia.

Coś się kończy, ale i coś się zaczyna…

Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku spotkacie ciekawych, wartościowych ludzi oraz .. pamiętajcie o nas - swojej Szkole Podstawowej nr 18, swoich wychowawcach, dla których zawsze byliście i pozostaniecie ważni.