Mini Playback Show

dodano: 2015-03-15

Mini Playback Show

26 lutego 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 17 w Płocku odbył się I Międzyszkolny Konkurs MINI PLAYBACK SHOW. Konkurs skierowany był do uczniów klas III. Ich zadaniem było zaprezentować jedną wybraną przez siebie piosenkę w języku angielskim imitując śpiew na bazie pełnego playbacku.

Jury powołane przez organizatorów oceniało: dobór repertuaru, poprawną imitację śpiewu, ogólny wyraz artystyczny, charakteryzację wykonawcy, strój, oryginalność oraz oddanie charakteru wybranej piosenki w odpowiednim układzie tanecznym (ruch). Do konkursu zgłosiło się 17 wykonawców z płockich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Kęsicki z klasy IIIb oraz Lena Gutowska i Marta Stańczak z klasy IIIc. Wyróżnieniew konkursie zdobył Jakub Kęsicki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki.