Mikołajki dla przedszkolaków

dodano: 2023-12-08

7 grudnia z okazji Mikołajek naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście - Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 3, 10, 14, 19 i Przedszkola Ekoludki, a także gość specjalny: Święty Mikołaj ze swoimi cudownymi pomocnikami. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały krótkie przedstawienie, a następnie brały udział w licznych konkursach i zabawach ruchowych. A że Przedszkolaki to grzeczne i mądre dzieciaki, nie mogło zabraknąć dla Nich upominków i medali od Świętego Mikołaja! Pragniemy również bardzo podziękować Panu Łukaszowi Maćkiewiczowi za wypożyczenie przepięknych dekoracji do przedstawienia! Hoł hoł hoł! Dziękuję i pozdrawiam, Pamela Myśliwiec.