Międzyszkolny konkurs różańcowy

dodano: 2023-01-25

W październiku 2022 roku został przeprowadzony międzyszkolny konkurs różańcowy. Brały w nim udział dzieci uczęszczające do szkół podstawowych znajdujących się na terenie parafii Ducha Świętego w Płocku, tj. SP nr 17 i SP nr 18. Każda z prac została zakwalifikowana do jednej z dwóch kategorii, tj: dla klas I-IV oraz klas V-VII.

W dniu 21 listopada 2022 spotkała się komisja konkursowa, która wskazała po trzy najlepsze prace (miejsca od I do III) oraz przyznała po jednym wyróżnieniu w obu kategoriach.

Laureatami z naszej szkoły zostali:

w kategorii klas V-VII

• II miejsce – Karol Modliński – klasa 6C
  • wyróżnienie – Gabriel Pietrołaj – klasa 6B

w kategorii klas I-IV

• II miejsce – Sandra Stogowska – klasa 2B
  • III miejsce – Marcel Opolski – klasa 3B
  • wyróżnienie – Maja Bednarczuk – klasa 4D

Nagrody ufundowane przez Proboszcza parafii Ducha Świętego w Płocku zostały wręczone podczas rekolekcji adwentowych na kościele parafialnym.