imprezy

Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Podgórzu

dodano: 2016-04-29

Opracowała: Ewa Kozińska

We wtorek 12 kwietnia uczennice naszej Szkoły wygrały Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Podgórzu. Na drugiej pozycji dobiegły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 6 a trzecią lokatę zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 20. Bieg na dystansie 10 x 800m był bardzo wymagający ponieważ trasa była usytuowana w lesie gdzie było dużo podbiegów i piaszczystych ścieżek. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice trzech klas: VIa - Klaudia Jasińska, Klaudia Iwańska, Zuzia Bartosiak, Kasia Popielska i Karolina Ejman VIb - Oliwia Grzegrzółka i Magda Frączak Va - Kinga Konopka, Maja Jóźwiak, Roksana Żuchewicz i Kasia Mendak. Dziewczynkom gratulujemy wspaniałego wyniku oraz czekamy na udany występ na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Ostrołęce.