Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

lekkoatletyka dla każdego

dodano: 2014-12-02

Lekkoatletyka dla każdego

28 listopada po raz pierwszy w Płocku Nasza Szkoła zorganizowała międzyszkolny event w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego". Koordynatorem projektu jest pani Ewa Kozińska.

W evencie wzięło udział ponad 100 uczniów z płockich Podstawówek, a byli to:  przedstawiciele Szkół nr: 3, 6, 17, 18, 21, 22, 23 i Profesora. Najlepszą Szkołą okazała się Szkoła Podstawowa z Profesora. Na drugim miejscu uplasowała się SP 6 na trzecim SP 3. Do najlepszych chłopców zaliczyć można : Filipa Jakubik i Oliwiera Klonowskiego z SP 6 oraz Artura Szymańskiego z SP 3. Wśród dziewcząt najlepsze wyniki osiągnęły: Paulina Ruszczak i Sylwia Dmochowska z SP 6 oraz Michalina Rutkowska z SP 18 i Ada Szuster z SP 22. W naszej imprezie sportowej wzięło udział ponad 100 uczniów z płockich Podstawówek.

Gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele władz Miasta: Dyrektor Wydział Edukacji i Kultury Pan Marek Bębenista oraz Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji Pan Robert Czwartek. Dekoracji nagrodzonych Szkół dokonał Dyrektor Naszej Szkoły Pan Jarosław Kalaszczyński wraz z Vice Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Panią Krystyną Kubacką.

Uśmiech z twarzy dzieci nie schodził, bawiły się doskonale a ulubioną konkurencją większości dzieci od dziś jest rzut oszczepem. Dzieciom bardzo podobał się nowy sprzęt, z wielką radością uczestniczyły w poszczególnych konkurencjach. Zdaniem nauczycieli nauczania początkowego były to najlepsze zawody na jakich byli z dziećmi.