lekkoatletyka_1b

dodano: 2017-11-27

Opracowała Ewa Kowalik

Lekkoatletyka sportem dla Każdego

W dniu 15.11.2017r   dwunastu uczniów z klasy 1b reprezentowało naszą szkołę w międzyszkolnym evencie ,, Lekkoatletyka sportem dla Każdego " pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Głównym sędzią zawodów był Pan Jarosław Dobrzeniak. Podczas zawodów dzieci brały udział w konkurencjach lekkoatletycznych: bieg przez płotki, rzut oszczepem, bieg po drabince oraz ,,skoczek". Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Pozostali uczniowie dzielnie   kibicowali małym sportowcom. Po skończonych zawodach  Pan Piotr Mieszkowski zrobił drużynom pamiątkowe zdjęcie. Uczniowie klasy Ib po raz pierwszy w swojej karierze uczniowskiej uczestniczyli w zawodach sportowych rangi międzyszkolnej. W czasie zawodów dzieciom towarzyszył nie tylko duch sportowej rywalizacji, ale także radość i uśmiech.