lekkoatletyka_12_15

dodano: 2015-12-22

Lekkoatletyka dla każdego

W dniu 04.12.2015r. Nasza Szkoła już po raz trzeci zorganizowała drużynowe zawody lekkoatletyczne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego! Reprezentacje Szkół z terenu miasta Płocka złożone z sześciu chłopców i sześciu dziewczynek wystartowały do sportowego współzawodnictwa w następujących konkurencjach lekkoatletycznych:

I SZTAFETA Z RINGO SPRINTERSKO-PŁOTKARSKA

II DRABINKA KOORDYNACYJNA

III SKOKI NA KRZYŻAKU

IV RZUT PIŁKĄ LEKSRSKĄ

V RZUT DZIECIĘCYM OSZCZEPEM

Dzieciom, które po raz pierwszy brały udział w zawodach lekkoatletycznych z użyciem sprzętu KIDS ATHLETICS bardzo spodobał się nowy nietypowy sprzęt sportowy, ciekawe stacje na obwodzie ćwiczebnym. Zaangażowanie i wola walki małych sportowców, uśmiech na ich twarzach, zadowolenie z udziału w zawodach i dążenie do uzyskania najlepszych rezultatów sprawiły ogromną radość i satysfakcję uczestnikom imprezy.

W punktacji zespołowej najlepsi okazali się zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 3

II miejsce- Szkoła Podstawowa nr 6

zaś III miejsce ? Szkoła Podstawowa nr 20

Wszystkie dzieci zostały obdarowane medalami i pamiątkowymi dyplomami, nauczycieli również nagodzono medalami, dyplomami i poradnikami z zakresu drużynowych zabaw lekkoatletycznych LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO, najlepsze szkoły otrzymały piękne puchary.