laureat matematyczny

dodano: 2017-03-17

Jesteśmy dumni, że możemy poinformować Państwa o sukcesie naszego ucznia!

Aleksander Makowski, uczeń klasy VI C integracyjnej został laureatem w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym. Jak mówi Pani Hanna Twardo: ?Widziałam, że Olek miał osiągnięcia z matematyki w klasie II i III. W klasie IV i V nie chciał brać udziału w konkursach. Moją rolą było zmobilizowanie ucznia do udziału w zajęciach dodatkowych i konkursie kuratoryjnym. Na swój sukces zapracował bardzo ciężką pracą. Spotykałam się z nim dodatkowo po pięć godzin tygodniowo. Z początku miał trudności z większością zadań, ale stopniowo było coraz lepiej. Rozwiązywał setki zadań. Przed każdym etapem musiał poszerzać swoją wiedzę o nowe zagadnienia.?

Pierwszy etap, z którym Olek musiał się zmierzyć odbył się w listopadzie. Zaraz później II etap -  etap rejonowy, w styczniu.  Przed Olkiem było duże wyzwanie, z którym bez dwóch zdań sobie poradził.

2 marca 2017 roku przystąpił do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego i teraz cała szkoła cieszy się z jego osiągnięć.

Olku jesteśmy bardzo dumni i życzymy dalszych, tak wspaniałych sukcesów!