Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

#Laboratoria Przyszłości - wrzesień-październik 23

dodano: 2023-10-25

Już prawie dwa miesiące trwa nowy rok szkolny. Przez ten czas szkolny radiowęzeł wyposażony dzięki programowi  #Laboratoria Przyszłości pracuje pełną parę. Zrealizowano kilka audycji, które zostały wyemitowane podczas zajęć szkolnych - Dzień Chłopaka, Dzień Języków Obcych, wspomnienie o Janie Pawle II to tylko niektóre z nich. Sprzęt wykorzystany był również podczas występów szkolnego koła teatralnego. Na dużych przerwach towarzyszy nam muzyka na korytarzu.  Radiowęzeł był też bardzo pomocny w czasie wyborów do szkolnego Samorządu Uczniowskiego. A to jeszcze nie koniec. W planach kolejne audycje i filmy.