#Laboratoria Przyszłości – październik

dodano: 2022-10-27

W październiku uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Katarzyny Czwartek wykonali przepiękne karty okolicznościowe z okazji Dnia Edukacji Narodowej, które zostały wysłane do emerytowanych pracowników naszej szkoły. Materiały wykorzystane do zajęć zostały zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i świetnie bawili się wykonując karty. W planach mamy karty świąteczne i ozdoby choinkowe.

Również szkolny radiowęzeł pracował pełną parą. Oprócz codziennych przerw muzycznych zrealizowano nagranie, które odtworzyliśmy z okazji Dnia Nauczyciela na godzinach wychowawczych.