#Laboratoria Przyszłości – marzec

dodano: 2023-03-24

W ramach programu Laboratoria Przyszłości zakupione zostały zestawy konstrukcyjne.

Dzieci bardzo chętnie korzystają z zestawów Boffin II GRY. Zestawy oferują zabawną formę dla ponad 200 nowych projektów, m.in. na refleks, na prędkość, na pamięć na dokładność.

Podstawą wszystkich projektów jest siatka, na której zatrzaskujemy poszczególne elementy. W instrukcji opisano, jak projekt powinien działać i czego możemy od niego oczekiwać. Po złożeniu możesz sprawdzić, czy wszystko działa.

Z częściami, które są dołączone do zestawu, można wymyślać setki innych, własnych projektów, które nie są opisane w instrukcji. Można łączyć własne pomysły z gotowymi projektami z zestawów Boffin.

Boffin II oferuje także możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, zrobienia obrazków 3D, gier na pamięć, prędkość, połączenie samolotu i mini samochodu z zestawem.