Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

#Laboratoria Przyszłości – czerwiec

dodano: 2023-06-21

To już niedługo, dosłownie kilka dni i ….. wymarzone, wytęsknione wakacje. Na godzinie wychowawczej rozmawialiśmy o tym gdzie chcielibyśmy je spędzić. W wizualizacji naszych marzeń pomogły nam okulary VR zakupione w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

A Ty gdzie się wybierasz? Dubaj? Chiny? A może wolisz zobaczyć Londyn nocą? Ci najbardziej odważni zapuścili się w amazońską dżunglę. Z racji panujących obecnie upałów popularna była również wizyta u pingwinów oraz na stacji badawczej na Marsie.

Życzymy wszystkim udanych wakacji.