kuratoryjne13

dodano: 2014-02-19

Nasi Wspaniali

Rok 2014 okazał się niezwykle udany dla naszej Szkoły. Troje dzieci odniosło spektakularny sukces w Kuratoryjnych Konkursach Przedmiotowych.

TYTUŁ LAUREATA KONKURSU POLONISTYCZNEGO UZYSKAŁA UCZENNICA KLASY VI B - JULIA BEDNARSKA, PRZYGOTOWYWANA PRZEZ PANIĄ ELŻBIETĘ ADAMKIEWICZ.

FINALISTKĄ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO ZOSTAŁA UCZENNICA KLASY VI A - WERONIKA TUTKAJ, PODOPIECZNA PANI BEATY IWIŃSKIEJ-SAMELSKIEJ.

WYBITNE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNE WYKAZAŁ UCZEŃ KLASY VI B - ADAM MILEWSKI, ZDOBYWAJĄC TYTUŁ LAUREATA KONKURSU MATEMATYCZNEGO. PRZYGOTOWYWAŁA GO PANI GRAŻYNA STIENS-FALK.