imprezy

Turniej Bowlingowy

dodano: 2014-05-07

29 kwietnia uczniowie z klasy integracyjnej VIC wzięli udział w Turnieju Bowlingowym. Impreza ta była przeznaczona dla uczniów szkół specjalnych i szkół z oddziałami integracyjnymi z terenu miasta Płocka. Organizatorami Turnieju pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka był Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczy Nr 2 , Galeria Wisła oraz Kręgielnia Arturo Bowling Club.

Nasi uczniowie pięknie zaprezentowali się w turnieju, dopingując siebie nawzajem, a potem drużyny, które przeszły do finału. Mimo że nasza drużyna nie zakwalifikowała się do finału, to Mateusz Buchalski zdobył medal za najlepszy wynik indywidualny całego turnieju.

Gratulujemy naszym wychowankom!