imprezy

dodano: 2014-03-23

Kreatywne ferie

opracowała:Iwona Jóźwicka

W naszej szkole w okresie ferii zimowych wielu nauczycieli prowadziło bardzo ciekawe zajęcia Nasi uczniowie mogli skorzystać z różnych form spędzania czasu wolnego o charakterze sportowym : doskonalić swoje umiejętności na sali gimnastycznej , lodowisku, torze kręgielni. Rozwijać swoje zdolności manualne w Płockiej Galerii Sztuki, teatralne, wejść w bliższy kontakt z mieszkańcami Płockiego Ogrodu Zoologicznego, wzbogacić swoją wiedzę o ciekawe wiadomości z życia i kultury innych narodów-Muzeum Mazowieckie ,,Dookoła świata?, Muzeum Diecezjalne ,,Sala misyjna, Muzeum Żydów Mazowieckich- ,,Żydzi ?życie, religia i obyczaje?. Eksperymentowały, działały i poznawały ,,Dlaczego balon się unosi?, doskonaliły swoja wymowę ,,Łamańce języka? i ćwiczyły ,,Bon- ton?(dobre maniery) w jednej z płockich pizzerii. Zajęcia w okresie ferii były nie tylko przyjemnością, ale także wartościowym i twórczym spędzeniem czasu.