Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Konkursy plastyczne

dodano: 2013-01-08


Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych     

 Okres przedświąteczny obfitował w sukcesy naszych uczniów biorących udział w konkursach plastycznych. Prace zostały wykonane przez dzieci ze świetlicy szkolnej oraz dzieci uczęszczające na kółko plastyczne.

 Dnia 18.12.2012 roku odbyło się rozstrzygniecie konkursu na najciekawszy i najoryginalniejszy album o Płocku, który był organizowany przez Fundacje Odnowy Zabytków im. Bolesława Krzywoustego. Komisja pod przewodnictwem Pani Doroty Dądzik ? Prezes Fundacji ? I nagrodę przyznała: Kindze Kapuścińskiej, Julii Krukowskiej, Marcie Stańczak oraz Oskarowi Kirszner z kl. I c za album ?Płock w oczach dziecka?. Druga nagroda również została przyznana uczennicom naszej szkoły ? Blance Gutowskiej z kl. III b i Martynie Kołodziejskiej z kl. III a za album ?Moje miasto Płock?. Pamiątkowy dyplom oraz mały upominek, za udział w konkursie, otrzymały również Zuzia Ziółkowska z kl. I a i Małgosia Popielska z kl. II c. Podziękowania dla naszej szkoły oraz za przygotowanie dzieci odebrała p. Judyta Gajewska.

Dzień później tj. 19.12.2012 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na logo zachęcające do wędrówek po Polsce z Pyzą Mazowiecką. III miejsce zajęła Kinga Polowiec z kl. II a, natomiast wyróżnienie otrzymała Zuzia Sawa z kl. III a. Konkurs organizowany był przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku.

Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.