Niniejsza strona wykorzystuje tzw. ciasteczka (cookies), które są zapisywane na Twoim urządzeniu przez przeglądarkę internetową. Więcej o przechowywaniu plików cookies.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego.
Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku im. Jana Zygmunta Jakubowskiego

Aktualności

Konkurs na najpiękniejszą kartę świąteczną

dodano: 2013-01-04


Najpiękniejsza karta świąteczna

 opracowała: Iwona Jóźwicka

         Tradycją naszej szkoły stał się grudniowy konkurs pt.,, Najpiękniejsza karta świąteczna?, którego pomysłodawczynią była Pani wicedyrektor Maria Kucharska-obecnie emerytowany nauczyciel. Własnoręcznie zaprojektowane i wykonane karty z okazji świąt Bożego Narodzenia są wyjątkową pocztówką, która służy do złożenia życzeń nie tylko naszym najbliższym, ale nauczycielom przebywającym na zasłużonym wypoczynku.      

 Tegoroczny konkurs odbył się 13 grudnia .Komisja w składzie p. Maria Strzegowska, p. Iwona Jóźwicka i p. Judyta Gajewska po obejrzeniu 33 pracy nagrodziły: kl.I -Kamila Puszkarew, Oliwię Paradowską, Kingę Raniszewską, Agatę Sztybór, kl.II- Aleksandrę Fituch, Piotra Szparadowskiego, Zuzannę Staszewską, Natalię Nowakowską, Małgorzatę Popielską, Natalię Berdek, kl.III -Laurę Albinoską-Mochol, Mateusza Krakowiaka, Matyldę Stępien, Julię Nowakowską, Dominikę Hajnowską, Zuzannę Młodkowską-gratulujemy!!