Konkurs biblioteczny

dodano: 2021-02-19

Uczniowie klasy II b wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój ulubiony bohater baśni H. Ch. Andersena”. Organizatorami konkursu była biblioteka szkolna,  która współpracowała z Biblioteką Pedagogiczną w Płocku.

Dokonania dzieci można obejrzeć na stronie Biblioteki Pedagogicznej. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe i bardzo wyjątkowe dyplomy,  na których umieszczono wykonane przez nich prace.  Podsumowanie konkursu odbyło się w szkolnej bibliotece. Dzieci wraz z wychowawczynią panią Anną Lewandowską  uczestniczyły w uroczystym wręczaniu nagród.

[WWW] Biblioteka Pedagogiczna w Płocku