ken_17

dodano: 2017-10-18

Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.”
M. Twain

13 października uczniowie naszej szkoły zaprosili nas na uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas młodszych.

Uczniowie klas 3c i 3d wraz z nauczycielkami: Panią Emilia Cybulską,  Panią Agnieszką Żeberkiewicz oraz Panią Katarzyną Garwacką przygotowali uroczysty apel. W trakcie uroczystości odbyła się Szkolna Gala Oskarowo-Jabłkową podczas, której nagrodzeni za swa ciężką pracę zostali nauczyciele oraz pracownicy szkoły. (E.Cybulska)

Wszyscy uczniowie i nauczyciele w strojach galowych uczestniczyli w uroczystości przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem nauczycielek klas IV - VII: Ewy Głodowskiej  i opiekunki chóru szkolnego pani Małgorzaty Tomczak - Banachowicz.  Na zakończenie  dyrektor Jarosław Kalaszczyński wręczył nagrody nauczycielom oraz pracownikom oświaty, wyróżniając i doceniając w ten sposób ich pracę. (A.Przybylska)

Życzymy nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły wszelkich sukcesów w pracy, moc cierpliwości i niegasnącego entuzjazmu w nauczaniu oraz wychowywaniu dzieci i młodzieży.