karnawał 17

dodano: 2017-03-08

Ach? cóż to był za bal!!!

Opracowała: Karolina Miklaszewska

30 stycznia w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie ? Bal Karnawałowy. Zabawa rozpoczęła się dość nieśmiało, żeby po zaledwie kilku dźwiękach rozkręcić się na dobre.

Była ?Lambada?, słynny wężyk, ?Makarena?, ?Boogie Woogie i inne znane utwory taneczne. Nad dobrą zabawą dzieci czuwała kadra naszej szkoły oraz studentki z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Na balu można było spotkać między innymi kilkanaście pięknych księżniczek i królowych, rycerzy, Spidermanów, Batmanów, rycerzy okrągłego stołu, kotki, tygrysy i osiołka, kilka czarownic a  nawet piłkarzy!

Stroje uczniów budziły podziw u nich samych, nas ? nauczycieli oraz rodziców.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie.