karma_18

dodano: 2018-04-24

Zbiórka karmy

Wzorem lat ubiegłych, z ramienia Szkolnego Koła Wolontariatu nasza klasa ponownie zainicjowała zbiórkę karmy dla porzuconych psów i kotów - podopiecznych fundacji "Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom Arka". Ku naszej radości oraz uciesze brzuszków tych małych stworzonek Uczniowie naszej Szkoły przynieśli ogromne ilości karmy. W ten sposób po raz kolejny dowiedli, że los skrzywdzonych i bezdomnych zwierząt jest dla nich bardzo ważny. Niewątpliwie Uczniowie naszej Szkoły to Wielcy miłośnicy zwierząt, którzy udowodnili to chęcią niesienia im pomocy.

Karina Szczawińska, kl. VIIa