Kangur Matematyczny - wyniki

dodano: 2024-05-28

Za nami kolejna XXXIII edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Jest to najpopularniejszy szkolny konkurs matematyczny na świecie. Uczniowie muszą się w nim wykazać nie tylko wiedzą i znajomością wzorów, ale przede wszystkim umiejętnością matematycznego myślenia oraz rozwiązywania zadań o różnym stopniu trudności. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny odbył się 21 marca 2024 r.

Konkurs rozgrywany jest w sześciu kategoriach wiekowych i przyznawane są następujące rodzaje nagród:

• nagrody dla laureatów konkursu,
  • nagrody za bardzo dobry wynik,
  • nagrody za wyróżnienie.

Z przyjemnością informujemy, że w tym prestiżowym konkursie Szymański Michał z klasy IIc uzyskał wynik bardzo dobry, a uczniowie: Orliński Wojciech (klasa IIIa) i Trudziński Jan (Va) otrzymali wyróżnienia.

Brawo, wielkie gratulacje!