Jubileusz 40 lecia

dodano: 2016-12-01

40 urodziny naszej Szkoły

25 listopada nasza Szkoła świętowała swoje 40 urodziny. Ta wspaniała impreza na długo pozostanie w pamięci naszych gości. Zapraszam do przeczytania sprawozdania z uroczystości opracowanego przez panią Karolinę Miklaszewską.

Andrzej Rosiewicz, w popularnym serialu śpiewał:

??Czterdzieści lat minęło to piękny wiek,
czterdzieści lat i nawet jeden dzień.
Na drugie tyle teraz przygotuj się,
a może i na trzecie, któż to wie?...?

Ileż w tym prawdy i planów na przyszłość!!!

Zapytacie ze zdziwieniem: ?O co chodzi?!?

O Osiemnastkę!

To znaczy, o czterdziestkę.

Osiemnastki.

Tak tak, moi mili. Nasza Szkoła świętowała wspaniały, okrągły jubileusz czterdziestolecia.

W piątek 25 listopada w Osiemnastce odbyła się wspaniała uroczystość ? JUBILEUSZ.

Swoją obecnością zaszczyciły nas ważne osobistości z miasta, dotychczasowi dyrektorzy szkoły, nauczyciele, absolwenci, córka patrona naszej szkoły prof. Jana Zygmunta Jakubowskiego - Jadwiga Jakubowska-Opalińska.

Z ust zaproszonych gości padały piękne życzenia: wspaniałych, kolejnych lat z sukcesami, cierpliwej, ambitnej kadry, uczniów, zadowolonych rodziców, nowej sali gimnastycznej.

Po oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na ?Urodziny Osiemnastki?.

Szkoła otrzymała symboliczne prezenty od maluchów, sportowców, Pana Dyrektora, Wszędołazów, nauczycieli i absolwentów. Można było nacieszyć oczy pokazem tanecznym pierwszaków, występem sportowców. Wzruszyć się oglądając film z 40 lat życia szkoły, słuchając piosenek wykonywanych przez absolwentów i uczniów, czy wesoło podrygiwać do piosenki zaśpiewanej przez nauczycieli.

Urodziny zwieńczył duży tort, który był prezentem od rodziców naszych uczniów.

Wszystkim obecnym składamy ogromne DZIĘKUJĘ za miłe słowa, uśmiechy, wspomnienia i fantastycznie spędzony czas!

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości. GALERIA ZDJĘĆ

Napisali o nas: