IX Rejonowy Konkurs Duetów ?Cicha noc" ? Kolędy i Pastorałk

dodano: 2012-12-18

IX Rejonowy Konkurs Duetów ?Cicha noc" ? Kolędy i Pastorałki

13 grudnia w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się IX Rejonowy Konkurs Duetów ?Cicha noc" ? Kolędy i Pastorałki. Jury w składzie Roman Kusy - przewodniczący jury, Ryszard Charzyński - muzyk, Małgorzata Kluczyńska - Pach - muzyk  w kategorii wiekowej szkoły podstawowej klasy I ?III nagrodziło Jagodę Jagielską i Emilię Deręgowską za piękne wykonanie kolędy pt. Lulajże Jezuniu?, przyznając im II miejsce. Natomiast w kategorii wiekowej klas IV-VI wyróżniło Oliwię Krawczyk i Aleksandrę Cichocką za wykonanie kolędy zatytułowanej ?Cicha noc?. Gratulujemy naszym wokalistkom!