Informacja Szkolnego Koła Wolontariatu

dodano: 2020-10-06

W marcu szkolne koło wolontariatu zorganizowało w szkole akcję zbiórki karmy na rzecz bezdomnych zwierząt połączoną z konkursem językowym i plastycznym  "MY Pet".

Uczniowie zawsze bardzo aktywnie uczestniczą w akcjach na rzecz zwierząt. Tym razem również wykazali się ogromną wrażliwością i kreatywnością. Piękne prace plastyczne zachwyciły organizatorów, a dzięki zaangażowaniu mogliśmy wesprzeć zwierzaczki nie mające właścicieli, przebywające pod opieką fundacji.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie działań o charakterze wolontarystycznym i zachęcamy w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 do aktywnego włączania się w nasze akcje.